3D paminkštinti moteriški dviračių šortai

3D paminkštinti moteriški dviračių šortai

3D paminkštinti dviratininko šortai
Individualus dizainas yra veiksmingas
Pavyzdys yra
Siųsti užklausą
Aprašymas
Techniniai parametrai

3D paminkštinti moteriški dviračių šortai

3D paminkštinti moteriški dviračių šortaiDetalės:

Prekė

3D paminkštinti moteriški dviračių šortai

Prekės NR.

CW-CS1802

Materail

80% poliamido ir 20% spandekso

Išsami informacija 1 

3D paminkštintas

2

Neslystančios{0}}silikono kojelės ir griebtuvai

3

Du šviesą atspindintys ženklai

Funkcija

Greitai džiūsta,{0}}sugeria drėgmę, pralaidi orui, patogus

Spalva& Dydis

Pritaikyta

Sertifikavimas

BSCI, Oeko{0}}Tex100

MOQ

1000 vnt vienam dizainui vienai spalvai

Pakavimas

1 maišelis po 1 vnt

Mėginio laikas

Per 1 savaitę po detalių patvirtinimo

Mokėjimas

L/C, T/T, Western Union, Money Gram, Paypal

Pristatymo laikas

10-15 dienų mėginiui, 40-60 dienų masinei gamybai.

3D paminkštinti moteriški dviračių šortaiIšsamios nuotraukos:

cycling shorts women





mountain bike clothing





bike shorts women



Išsamios 3D paminkštintos nuotraukos

road bike shorts

best bicycle shorts

Sertifikatai3D paminkštinti moteriški dviračių šortai:

Knitted Oeko-Tex 100 certificate  updated .jpgWoven Oeko-Tex 100 certificate  updated .jpg

Kokybės užtikrinimas3D paminkštinti moteriški dviračių šortai:

Kokybės užtikrinimas yra svarbiausias mūsų įmonėje. Mes labai sąmoningai vertiname visų savo drabužių gaminių kokybę.
1) naudoti aukščiausios kokybės žaliavas, kurios užtikrina klientų pasitenkinimą;
2) mūsų gaminių tikrinimas kiekviename iš anksto ir internetiniame gamybos procese;
Būdami pirmaujanti įmone drabužių rinkoje, laikomės kokybės priemonių, kad užtikrintume kokybę savo klientams.


Mūsų privalumai3D paminkštinti moteriški dviračių šortai
1. Specializuojasi sportinių ir lauko drabužių gamyboje ir eksporte daugiau nei 10 metų.
2. Laiku pristatymas
3. Padeda pasirinktiniai dizainai
4. Gali būti teikiama paslauga nuo durų iki durų
5. Griežtas kokybės tikrinimo standartas


aptarnavimas po-pardavimo3D paminkštinti moteriški dviračių šortai:

1. Galite paklausti 3rdšalis turi atlikti patikrinimą prieš išsiuntimą, bet kokios kokybės problemos yra netinkamos, bus pataisytos prieš išsiunčiant.
 
2. Prekės, kurių kokybė yra netinkama, po to, kai gausite prekes, mes patikrinsime problemas ir apsvarstysime galimybę jas grąžinti ir vėl pagaminti naujas. Tai priklauso nuo konkretaus klausimo, kurį reikia nagrinėti.

Populiarus Žymos: 3d paminkštinti moteriški dviračių šortai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, pritaikyti, pirkti